Logo
HR METRICS

HR METRICS - Genel Veri Koruma Yönetmeliği

Kişisel Bilgilerin Toplanması ve Kullanımı:

Kişisel bilgi, bir bireyi tanımlayabilecek veya onunla iletişim kurmak için kullanılabilecek herhangi bir veriyi ifade eder. HR METRICS ile iletişime geçtiğinizde, web sitemizi ziyaret ettiğinizde veya ürünlerimizi kullandığınızda sizden kişisel bilgi sağlamanız istenebilir.


HR METRICS, bu kişisel verileri yasal sınırlar dahilinde paylaşabilir ve kullanabilir. Ayrıca, ürünlerimizi, hizmetlerimizi, içeriğimizi ve promosyonlarımızı sunmak ve geliştirmek için bu veri, diğer bilgilerle birleştirilebilir.


Kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşmayı seçmezseniz, ürünlerimizi veya hizmetlerimizi sunamayabilir veya sorularınıza yanıt veremeyebiliriz. İK sektörünün doğası gereği, işverenler belirli profillerde çalışanlar arayabilir ve potansiyel çalışanların belirli kişisel verilerini talep edebilir; bu nedenle hizmetlerimizden tam olarak yararlanmak için kişisel bilgilerinizi paylaşmayı kabul etmeniz önerilir.


Aşağıda, HR METRICS'in hangi kişisel verileri toplayabileceğine ve bunları nasıl kullanabileceğine dair örnekler bulunmaktadır:


Topladığımız Kişisel Bilgilerin Türleri:

Hizmetlerimize bağlandığınızda veya bizimle iletişime geçtiğinizde isminiz, adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz ve iletişim tercihleriniz gibi çeşitli bilgileri toplayabiliriz. HR METRICS hizmetlerini kullanarak içeriğinizi üçüncü taraflarla paylaştığınızda, HR METRICS bu bilgileri ihtiyaçlarınızı karşılamak, ilgili ürün ve hizmetleri sunmak ve dolandırıcılığı önlemek için kullanır.


Kişisel Bilgilerinizi Nasıl Kullanırız:

Kişisel verileriniz, burada tanımlanan amaçlarla uyumlu olarak, onayınızı alarak ve HR METRICS'in yasal yükümlülüklerine uyarak işlenecektir. Bu, bir sözleşmenin yerine getirilmesi, kritik çıkarlarınızın korunması veya HR METRICS veya bilgiyi açıklayabileceğimiz üçüncü tarafların meşru çıkarları için olabilir. Yasal temel hakkında sorularınız varsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Topladığımız kişisel bilgiler, HR METRICS'in yeni ürün duyuruları, yazılım güncellemeleri ve yaklaşan etkinlikler hakkında sizi güncellemesine yardımcı olur. Posta listemizde olmak istemiyorsanız, tercihlerinizi istediğiniz zaman güncelleyerek çıkabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi ürünlerimizi, hizmetlerimizi, içeriğimizi ve reklamcılığımızı oluşturmak, geliştirmek, işletmek, sunmak ve geliştirmek, zarar önleme ve dolandırıcılıkla mücadele amacıyla kullanıyoruz. Ayrıca hizmetlerimizi korumak, içeriği potansiyel olarak yasadışı aktiviteler için önceden kontrol etmek ve hesap ve ağ güvenliğini sağlamak için kişisel bilgilerinizi kullanabiliriz. Bizimle çevrimiçi bir işlem gerçekleştirdiğinizde, dolandırıcılığı önlemek için kişisel verilerinizi kullanırız. Dolandırıcılıkla mücadele amacıyla veri kullanımımız, müşterilerimizi ve hizmetlerimizi korumak için meşru çıkarlarımız doğrultusundadır. Ayrıca, sağladığınız bilgileri kamuya açık kaynaklarla doğrulayabiliriz.


Kimliğinizi doğrulamak, kullanıcı kimliklerini doğrulamada yardımcı olmak ve uygun hizmetleri belirlemek için kişisel bilgilerinizi kullanabiliriz, doğum tarihinizi de içerebilir. Şartlar ve politikalardaki değişiklikler gibi önemli bildirimleri göndermek için kişisel verilerinizi kullanabiliriz. Bu bilgi, HR METRICS ile etkileşiminiz için hayati öneme sahiptir ve bu tür iletişimleri almayı reddedemezsiniz. Denetim, veri analizi ve araştırma gibi iç amaçlar için kişisel bilgilerinizi kullanabiliriz. HR METRICS veya bir HR METRICS çözüm ortağı tarafından yayınlanan bir pozisyona başvurduysanız veya bilgilerinize eriştiysek, bu bilgileri adaylığınızı değerlendirmek ve sizinle iletişime geçmek için kullanabiliriz. Adaysanız, başvuru süreci sırasında HR METRICS'in aday verilerini nasıl ele aldığı hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.